KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4078693
nr 407 8693
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Etsning , Jorgo Krallis, Akvarellerad, 96/120, 38x49
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
tisdag 18 april 2006
400 kr
500 kr
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis